ul. Bolesława Prusa, 24-100 Puławy

Tag: wydajność

Normy w krajowych przedsiębiorstwach powinny być zawsze przestrzegane!

Firmy w naszym kraju nie mają dobrze – no może prócz tych, które tylko eksportują własne towary za zachodnią granicę: otrzymują za nie względnie spore pieniądze, a bądź co bądź własnym pracownikom płacą grosze. Naturalnie to nie wina biznesmenów, takie są na ten moment realia. Być może to się będzie błyskawiczniej zmieniało, miejmy taką nadzieję. Jednakże nie mieliśmy w tym artykule mówić odnośnie zarobków przeciętnego Nowaka. Pomyślmy raczej w jaki sposób przeciwdziałać wszelkim problemom, np. z w dalszym ciągu relatywnie niewielką wydajnością. Co robić takiego, aby nareszcie standard polskich firm stał na sporo wyższym poziomie? Zasadniczo ze standardem polskich firm wcale nie jest tak źle, ale jest dużo rzeczy do poprawy.

Lean Management czyli w jaki sposób skutecznie podnieść wyniki w pracy

Sukces współczesnego przedsiębiorstwa przede wszystkim zależy od wiedzy kadry zarządzającej. Tymczasem skuteczne przywództwo czasami nie wystarcza. Wówczas trzeba wdrożyć stosowne procedury, dzięki którym zmodernizuje się działanie firmy. Rzecz jasna markę tworzą przede wszystkim osoby, którzy w niej pracują, ale także takie elementy jak usługi oraz kultura organizacji. Aby znacząco poprawić wydajność firmy trzeba podejść do tej kwestii kompleksowo.

Ulepszyć wydajność swojej firmy: ale jak?

Zapewne nieustanne czytanie artykułów dotyczących wydajności nie zwiększy jej automatycznie, ale można śmiało powiedzieć, że tak czy siak tego typu wiedza jakby nie patrzeć jest bardzo interesująca, mogąca dać całkiem niemało. Zapamiętajmy jedną rzecz: w żadnym przypadku nie jest tak, iż akurat samo mówienie o wzroście wydajności jest w stanie dać jakieś efekty. Jednakże można powiedzieć, że najczęściej akurat wiedza czysto teoretyczna również daje niemało.