ul. Bolesława Prusa, 24-100 Puławy

Zastosowanie programu kadry i uposażenia

Podmiotom zajmującym się w firmie zagadnieniami kadrowo-płacowymi, a również biurom rachunkowym program kadry i płace niezwykle uprości pracę. Zapewnia on na prowadzenie ewidencji personalnej w przedsiębiorstwie, wystawianie przeróżnego rodzaju umów, ewidencjonowanie wypłat, ponadto obsługuje Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, oraz wystawia zeznania podatkowe, także ZUS.

Dla firm potrzebujących osobliwych rozstrzygnięć, osiągalne są programy w odmianie rozszerzonej.
Kadry i Płace to program przeznaczony dla jednostek zatrudniających personel. Umożliwia komfortowe i momentalne rozliczanie rejestru płac, również konstruuje szczegółowe i jasne wydruki przeróżnych pism powiązanych z kadrami i płacami.
Co więcej, aplikacja gwarantuje prowadzenie bazy danych pracujących, ewidencję umów, także ewidencję czasu pracy. Za sprawą opcji zestawień graficznych i tabelarycznych, wykonalne jest kreowanie poszerzonych protokółów w oparciu o wdrażane do programu dane.
Program kadry (poznaj szczegóły) i płace gwarantuje prowadzenie ewidencji nieskończonej liczby personelu. Jest możliwość konstruowania osobistej bazy wzorników umów o pracę i pozostałych druków.

Dokumenty

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Program kadry i płace pozwala na rozliczanie pracowników zaangażowanych na o umowę o pracę, umowę o dzieło i umowę zlecenie. Oprogramowanie obliczy listy zarobków za osobne miesiące dla wszystkich wprowadzonych w programie pracujących, także zbiorczych list płac. Poprowadzi zupełną listę frekwencji i rozkładów czasu pracy pracujących. Zobacz też

Program kadry i płace wykona powiększone zestawienia graficzne i tabelaryczne na obszarze opcjonalnego okresu, w oparciu o zapisane w programie dane, np. miesięczne zestawienie kompletnych wydatków pracodawcy pojedynczych pracowników w rozkładzie na miesiące, albo lata.
Najnowocześniejsze, funkcjonalne programy kadrowo-płacowe, wspierają pracę działów kadr i rachuby płac w firmach o każdym profilu działalności. Programy do kadr i płace, w dużym stopniu uproszczą kierowanie katalogów kadrowych i pozostałych rozliczeń. W pełni sprawdzają się w pracy na jednym stanowisku. Czytaj też