programy

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/powiat-skarz.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Ogromne plusy stosowania oprogramowania SAP w przedsiębiorstwie

screen z systemu ERP
Autor: BITSoftware S.R.L
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy, kto prowadzi swoją firmę doskonale wie, jaką rolę odgrywa możliwość szybkiego rejestrowania faktur czy odpowiedni przepływ informacji biznesowych. Bez świadomości, co w firmie się dzieje ciężko podjąć odpowiednie decyzje, a jeszcze trudniej dobrze nią zarządzać. Z tego też powodu trudno znaleźć dzisiaj dużą firmę, jaka nie posiadałaby zainstalowanego u siebie rozbudowanego oprogramowania ERP.

Czego na pewno będziemy potrzebować w innowacyjnym przedsiębiorstwie?

Company work
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
W każdej rozwijającej się firmie,prędzej czy później występuje kłopot z wciąż przybywającymi przedmiotami. Kupujemy nowe artykuły do biura na przykład szafy aktowe a także krzesła dla nowych klientów i ni stąd ni zowąd zdajemy sobie sprawę, że przedmioty będące częścią wyposażenia– popsute mnożą się w zastraszającym tempie a my nie bardzo zdajemy sobie sprawę z tego, co z tym fantem zrobić.

Korzystanie z CRM online

crm
Autor: Wes Schaeffer
Źródło: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku jest w internecie znacznie sporo ułatwień dla rozmaitych przedsiębiorców. Dotyczy to przeróżnego typu programów, jakie o wiele mogą przyczynić się do rozwijaniu się firmy. Jednym z nich jest wysoce przydatne narzędzie, którym jest CRM.

Dla kogo są programy lojalnościowe?

Kupno walut przez internet
Autor: istock.com
Źródło: istock.com
Już blisko 15 lat wyłącznie specjalizujemy się w marketingu lojalności i marketingu relacji. Tworzymy i obsługujemy programy lojalnościowe, partnerskie, premiowe, promocje i konkursy, całościowo od projektu, strategii, wstępnego stworzenia, systemu informatycznego, zarządzania informacjami.