ulotki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/powiat-skarz.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Reklamy z papieru zalewają każdą mniejszą i większą miejscowość

ulotki promocyjne
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że trzeba się reklamować. W obecnych czasach nie uda nam się funkcjonować bez dobrego marketingu. Wielu ludzi wybiera na przykład ulotki Katowice to jedno z większych miast, gdzie można wydrukować genialne ulotki. Dlatego warto poszukać drukarni, w której za niewielkie pieniądze będziemy mogli wydrukować sporą ilość ulotek.

Zaproszenia jako element marketingu miasta oraz w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu administracja stopnia lokalnego próbuje propagować swoje miasteczko na różne sposoby, począwszy od tradycyjnych sposobów jak finansowanie miejscowych wydarzeń kulturalnych po współpracę z tzw. miastami partnerskimi. Latem w wielu powiatach organizowane są przykładowo festyny miast zaprzyjaźnionych, gdzie mogą zaprezentować się samorządy czy biura danej cześć Polski. Przykładem takich przedsięwzięci jest letni festyn miast zaprzyjaźnionych na Podbeskidziu. Miasta nadmorskie prezentują się wówczas góralom, i odwrotnie - miasta z południa Polski przedstawiają się na północy ze swą ofertą.