ulotki

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/powiat-skarz.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Reklamy z papieru zalewają każdą mniejszą i większą miejscowość

ulotki promocyjne
Autor: Paul Stainthorp
Źródło: http://www.flickr.com
Wszyscy wiedzą, że trzeba się reklamować. W obecnych czasach nie uda nam się funkcjonować bez dobrego marketingu. Wielu ludzi wybiera na przykład ulotki Katowice to jedno z większych miast, gdzie można wydrukować genialne ulotki. Dlatego warto poszukać drukarni, w której za niewielkie pieniądze będziemy mogli wydrukować sporą ilość ulotek.

Zaproszenia jako element marketingu miasta oraz w życiu codziennym

zaproszenie na przyjęcie
Autor: Estelle Page
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego okresu samorządy próbują popularyzować własne miasteczko na przeróżne sposoby, począwszy od klasycznych metod jak współfinansowanie miejscowych wydarzeń sportowych po współpracę z tzw. miastami partnerskimi. Latem w wielu stolicach powiatów urządzane są dla przykładu festyny miast partnerskich, gdzie mogą zaprezentować się miasta czy biura danej cześć Polski. Wzorem takich przedsięwzięci jest letni festyn gmin zaprzyjaźnionych w Bielsku Białej. Miasta nadmorskie przedstawiają się wówczas góralom, i na odwrót - miasta z południowej Polski prezentują się na północy ze swoją ofertą.