ul. Bolesława Prusa, 24-100 Puławy

Tag: mieszkania

Czy opłaca się lokować gotówkę w nieruchomości w czasie kryzysu ?

Zapaść gospodarcza nie jest zjawiskiem nowym. W historii świata wielokrotnie gospodarka odczuwała okres burz gospodarczych. Biznesmeni utracili przedsiębiorstwa, pracownicy etatowi martwili się o los najbliższych. Okazuje się jednak, że w przeciągu dziejów zawsze były skuteczne te same metody inwestycyjne. Otóż nieruchomości od wieków były stabilną inwestycją pieniędzy, która dawała poczucie bezpieczeństwa.

Czym odróżniają się nowo wybudowane mieszkania zlokalizowane w dzielnicy stare miasto?

Korzystne propozycje, z jakimi wychodzą aktualnie do klientów deweloperzy z Wrocławia, podobają się klientom w szczególności. Mnogość polecanych obecnie rozwiązań tworzona jest na podstawie informacji od samych klientów, dlatego warto zaznajomić się z rekomendowanymi opcjami. Wśród dawanych obecnie do dyspozycji możliwości wskazać można z łatwością te idealne, więc warto nieprzerwanie analizować propozycje. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania stare miasto jest obszarem niezwykle obleganym.

Jak wybrać najbardziej funkcjonalne lokale mieszkalne na terenie Gdańska?

Teraz nastał dla deweloperów ciężki czas. Zakończony niedawno program Rodzina na Swoim i nieznany czas startu MDM, opóźnia znacznie sprzedaż nieruchomościami. Deweloperzy muszą dwa razy pomyśleć gdzie i za ile mogą lokować kapitał. Istnieją miejsca jak Pomorze nie narzekają na brak kupujących. Istotną siłą takiego np. Gdańska jest istnienie dużej liczby unijnego kapitału. Inwestycje mieszkaniowe Gdańsk zwracały się chyba zawsze.

Czy warto nabyć nieruchomość w Łodzi?

Choć zasadniczo rynek mieszkań w Łodzi raczej nie jest aż tak mocno atrakcyjny jak w np. Krakowie albo Warszawie, to jednak sam kupiłem w tym mieście – kilka miesięcy temu, trzypokojowe lokum. Zaznaczam, że nie planuję sprowadzić się do Łodzi – w sumie nieruchomości w Łodzi są na tyle atrakcyjne finansowo, iż najzwyczajniej w świecie opłaca się je zakupić – jako inwestycję kapitału.

W których miejscach możemy kupować nowe mieszkania?

Bez wątpliwości marzeniem każdego z nas jest posiadanie osobistego miejsca zamieszkania. Po osiągnięciu dojrzałego wieku znalezienie miejsca, w którym będziemy mogli rezydować oraz założyć własną rodzinę wydaje się być dokładnie usprawiedliwione. Niemniej natomiast w wielu przypadkach w naszej głowie pojawia się multum dylematów na temat możliwego wyboru. Alternatywy dziś są względnie szerokie.