ul. Bolesława Prusa, 24-100 Puławy

Tag: księgowy

Audyt sprawozdań finansowych MŚP

Nawet najzamożniejsze przedsiębiorstwa mogą wpaść w niezłe tarapaty, gdy wokoło dominuje ciężki kryzys finansowy. Właściwie wystarczy niewielki błąd w księgach, by firma zaczęła tonąć. To jasne, że człowiek czasem robi błędy, tego nie można właśnie uniknąć.

Rozliczanie PIT-u przy pomocy specjalnego programu

Uzupełnianie PIT-u jest dla wielu osób zadaniem ponad ich siły. Z jakiego powodu? Zazwyczaj przez wzgląd na fakt, że Urzędy Skarbowe faktycznie drobiazgowo odnoszą się do kwestii sprawdzenia prawidłowości zawartych w deklaracji danych.

Biuro rachunkowe w Olsztynie – profesjonalizm i przejrzystość finansów

Niełatwo prowadzić firmę bez licznych usług mających związek z rachunkowością. Odpowiednie biuro rachunkowe to niewątpliwie w obecnych czasach podstawa każdego dobrze działającego firmy – sprzyja ono w mnóstwa pracach, jakie są istotne w każdej firmie chociażby w rozliczeniu ubezpieczenia, obsługiwaniu księgi przychodów i rozchodów, rozmaitych ksiąg rachunkowych , a także przeprowadzenie ryczałtu ewidencjonowanego.

Możemy zmniejszyć koszty na księgowość

Każdy zakład potrzebuje wsparcia kiedy chodzi o sprawy finansowe, gdyż czasem jakiś mały błąd może spowodować, iż popadnie w wielkie trudy oraz długi finansowe.

Współpraca przedsiębiorcy z doradcą podatkowym

Dla sporej części osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej opanowanie księgowości może być sporym problemem. Przedsiębiorca boryka się z takimi kwestiami jak podatek dochodowy, VAT czy ubezpieczenia społeczne, które wiążą się ze złożeniem dokumentów rejestrowanych w odpowiednich instytucjach i urzędach..