ul. Bolesława Prusa, 24-100 Puławy

Tag: karty

Dokumenty z danymi osobowymi powinny być skutecznie usunięte

Jeżeli prowadzimy zakład, albo jakąś działalność, która wiąże się z pozyskiwaniem informacji osobowych przeróżnych osób, to z pewnością zdajemy sobie sprawę z tego, iż jesteśmy odpowiedzialni za to, żeby te informacje nie otrzymały się w niepowołane ręce. Dlatego trzymamy je w odpowiednio umacnianych oraz zamykanych szafach, ale co zrobić, jeśli jakieś dokumenty nie są nam już potrzebne oraz nie pragniemy ich dalej trzymać?

Z jakich przyczyn programy lojalnościowe to odpowiedni pomysł na zachęcenie klientów?

Kiedy prowadzisz własny biznes, ale wskaźniki sprzedaży nie są dla Ciebie odpowiednie, wówczas bez wątpliwości powinieneś zastanowić się nad alternatywnymi sposobami zachęcania klientów do korzystania właśnie z Twoich usług. Kiedy dla przykładu masz zakład usługowy – pedicure lub salon kosmetyczny czy inne tego typu zakłady – wówczas z pewnością świetnym pomysłem może być wprowadzenie programu lojalnościowego dla Twoich klientów. Taki program lojalnościowy polega na tym, że przy kolejnej wizycie wręczasz klientowi kartę stałego klienta – później będą na niej odnotowane wszystkie następne wizyty i wybrane usługi.

Charakterystyka programów motywacyjnych i lojalnościowych

Dziedziną prowadzenia przedsiębiorstwa kieruje grupa generalnych zasad, z jakich podstawowe są niezmienne w ciągu mijanych lat. W przedsiębiorczości najczęściej chodzi przede wszystkim o zyskanie klientów, czego można dokonać różnymi sposobami.