Jak kupić odpowiedni portfel spełniający nasze oczekiwania?

Pieniądze, karty kredytowe i karty klubowe – wszystko to trzeba gdzieś pomieścić. Najlepszym sposobem na to jest portfel. Jak widać, wszystko jasne, jaki jest portfel każdy widzi, aczkolwiek pozory mylą, bo portfeli jest tak wiele, że wielu ludzi jest zaskoczonych. Możemy wybrać portfele skórzane czy portfele materiałowe, a to dopiero wstęp do oferty.

Portfel

Autor: Jim Le
Źródło: http://www.flickr.com

Ogólnie zasada jest taka, iż zależnie od stylu bycia, od statusu społecznego czy zwyczajnego przekonania wewnętrznego dobieramy odpowiedni dla nas portfel. Jeśli na przykład posługujemy się kartą kredytową, zaś podczas codziennych zakupów najczęściej płacimy bilonem to najlepszym rozwiązaniem będzie portfel bilonówka. Najważnejszą zaletą takiego portfela jest bardzo łatwy dostęp do bilonu.

Rozumiemy przecież sytuacje, kiedy ciężko nam znaleźć grosz czy dwa, w portfelu bilonówce po rozłożeniu cały bilon są od razu widoczne. Wbrew pozorom nie jest to portfel typowo damski, można znaleźć również modele dla mężczyzn.

Jeżeli uważasz, że nie odnajdziesz w sieci niezwykłych informacji, to przekonaj się treści, ponieważ można w nich znaleźć ważne dane na pasjonujący Cię temat.

Poszukując czegoś podobnego, jak nie chcemy bilonówki, najlepszym rozwiązaniem będzie portfel podkówka (portfel podkówka).

Dla aktywnych najlepszym będzie model sportowy . Wykonane z nylonu lub codury, spotyka się także skórzane portfele sportowe, raczej rzadko. Zresztą, skóra kiepsko pasuje na taki model, więc jest to raczej wyjątek niż reguła. Ogólnie, sportowy portfel spodoba się nie tylko sportowcom, lecz także osobom, które lubią luźny styl, noszą się swobodnie, nie preferują garniturów i innych oficjalnych ubrań.
Jedno z bardziej zaskakujących stwierdzeń mówi, że szczytem głupoty jest nabycie portfela za ostatnie pieniądze… Coś w tym jest, jednak jest coś jeszcze mniej rozsądnego: kupno portfelu nijakiego, z kiepskich materiałów, takiego, co posłuży nam przez kilka miesięcy i koniecznie będzie trzeba rozejrzeć się za nowym. Dlatego warto pamiętać, że najczęściej portfele robione są z materiałów, jak: skóra, nylon, skóra „ekologiczna”, cordura, bawełna czy poliester (portfele zrobione ze skóry). Jeśli spotkasz portfel wykonany z innego materiału, nie możesz być pewny, jak długo się nie zepsuje.
Kategoria: finanse
Tagi: , ,