Obecnie warto inwestować w swój rozwój

W dzisiejszych czasach łatwo rozpłynąć się w morzu szarości. Ciężko jest się wyróżnić. Ci, którzy nawet pragną to osiągnąć zderzają się ze ścianą. Zapisują się do różnych reality show albo talent show i odkrywają się przed całą Polską. Decydują się na to, bo pragną być znani i coś osiągnąć, to normalne, nie ma co tego negować, co z tego, ponieważ są jedynie marionetkami w rękach wytrawnych graczy – fachowców z branży medialnej. Zakończy się sezon talent show, pojawią się kolejni, a Ci co do tej pory byli obiecujący zostaną szybko zapomniani.

To oczywiście trudność w każdej sferze życia. Wiedzą o tym ludzie, którzy byli już naprawdę wysoko, a aktualnie muszą się schylać bardzo nisko, ażeby podnieść coś z podłogi. Nie rusztowanie (http://www.bautec-lodz.pl/#rusztowania)ię zawsze być na samym szczycie, sława trwa przeważnie dosłownie pięć minut. To nie oznacza jednakże, że musimy w ogóle zrezygnować ze starań.

Zgodnie z zasadą: żyć szybko, umierać młodo, niekiedy lepiej przeżyć krótkie, acz niezwykłe życie niż męczyć się sto lat w cierpieniach. Może to zbyt przejaskrawiony przykład, ale uzmysławia on w jakim sensie jesteśmy w stanie podejść do tego zagadnienia. Podejdź do swojego życia, jak do przygody, która ma po prostu koniec. No okej, ma, lecz nie musisz o tym myśleć, zrób więc wszystko, żeby żyło Ci się bardzo dobrze każdego dnia. Za często patrzysz w niebo, liczysz na cud?
Na darmo, ponieważ cuda tak naprawdę nie istnieją, wiem, że zdajesz sobie z tego sprawę, ale jednakże po raz kolejny masz nadzieję, że jednakże, że kto wie dziś spełnią się marzenia…Zamiast takich wyobrażeń kształć się nieustannie, pragniesz się lepiej prezentować, mieć korzystniejsze relacje w kontaktach międzyludzkich zapisuj się na szkolenie interpersonalne ( ciekawa oferta znajduje się tutaj), pragniesz wykształcić w sobie cechy przywódcy, bo to pomoże Ci zrealizować karierę w Twojej branży, nie wahaj się, skorzystaj ze szkolenia (rekomenduję szkolenie: zarządzanie zdalne franklincovey) z zakresu przywództwa.

szkolenie

Autor: QSC AG
Źródło: http://www.flickr.com

Takiego typu, i paru pozostałych, przydatnych umiejętności nie nauczysz się siedząc w domu i myśląc lub spoglądając w niebo oczekując na gwiazdkę z nieba. Jedynie praca nad sobą i parcie do przodu (lecz nie „na szkło”) sprawi, iż staniesz się prawdziwym zawodnikiem, a nie gwiazdką na jeden sezon, o której wszyscy szybko zapomną. I jeszcze coś, nie ma drogi na skróty, by coś zdobyć potrzebujesz kluczy, wyważenie drzwi może i dobre, lecz tylko w filmach.