Jak możemy Państwu pomóc? Pomoc w zorganizowania pogrzebu bliskiej osoby.

Śmierć bliskiej osoby to oczywiście zawsze ogromna trauma dla jego rodziny. Pomimo szoku w którym żałobnicy się znaleźli, mają zazwyczaj zaledwie 2-3 dni na załatwienie wszystkich formalności powiązanych z pogrzebem. A jest ich wiele, są to nie jedynie kwestie urzędowe czy medyczne, ale również w wielu przypadkach kościelne (nabożeństwo pogrzebowe, uzyskanie miejsca na cmentarzu), jak też zorganizowanie stypy itp..

Kwestii do załatwienia jest wiele, dlatego my, oferując swe usługi pogrzebowe we Wrocławiu, staramy się jak możemy, aby pomóc rodzinom w żałobie w tych jakże ciężkich chwilach. Wspomniany zakład pogrzebowy Wrocław, oferuje swe usługi pośmiertne 24 godziny na dobę. Naszym profesjonalnym pracownikom trzeba minimalnej ilości dokumentów, a nawet prostego upoważnienia, aby zabrać z głowy osób będących w w żałobie wszelkie kwestie formalne.

usługi pogrzebowe

Autor: Iglesia en Valladolid
Źródło: http://www.flickr.com

Zadajemy minimalną ilość pytań.
Jesteśmy w stanie zorganizować Pogrzeb (więcej) Wrocław lecz nie tylko. Mamy swoje placówki usiane w całym kraju, tak że zorganizujemy pogrzeb – więcej szczegółów – i stypę na terenie nieomalże całej Polski. Oczywiście, podobnie jak pozostałe zakłady pogrzebowe we Wrocławiu – skredytujmy nasze usługi. Wspomożemy pozałatwiać zadania urzędowe jak i religijne, to jest mszę pogrzebową, także miejsce na pochówek. Realizujemy doradztwo w obszarze pochówku, podpowiemy dokąd się udać – krok po kroku, aby jak najsprawniej załatwić wszystkie formalności: dokument od lekarza, formalności w urzędzie stanu cywilnego, druki klepsydr, poczęstunek dla żałobników, itd., których wcale trzeba załatwić nie mało. Posiadamy własną chłodnię, możemy zaoferować transport zwłok, również zza granicy, przyszykowanie zwłok do wystawienia w kapliczce. Mamy w ofercie sprzedaż trumien: z drewna dębowego, olchowego, topolowego, sosnowego, standardowe jak także do kremacji.

Sprzedajemy także duży wybór urn: metalowych, kamiennych, ceramicznych, drewnianych, a także z tworzyw mieszanych. Jako producent urn i trumien możemy zaoferować je w cenach producenta. Ponieważ posiadamy układy z pobliską kwiaciarnią, zatem także bukiety kwiatowe możemy dostarczyć w okazyjnych cenach. Jesteśmy do państwa dyspozycji po numerami telefonów (71) 76-98-465, kom. 566-887-565 całą dobę. Nasza strona WWW: pogrzeb Wrocław. eu

.