Ranking może nas wspomóc obrać dobre rozwiązanie

Według polskiego prawa każda nowo powstająca firma musi mieć rachunek rozliczeniowy. Dlatego nic zadziwiającego w tym, że zainteresowanie kontami firmowymi stale wzrasta. Tworząc firmę najlepiej jest natychmiast wyszukać najbardziej intratną propozycję rachunków bankowych dla firm, bowiem późniejsza transformacja może okazać się problematyczna.

wydajność

Prawdopodobnie wszyscy przedsiębiorcy są zaintrygowani posiadaniem linii kredytowej, karty debetowej, również możliwości robienia darmowych transferów do Urzędu Skarbowego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Można powiedzieć, iż są to kluczowe role, które winien mieć każdy rachunek bankowy dla firm. Niemniej jednak w praktyce nierzadko jest to tak, że jeśli prowadzenie konta firmowego jest darmowe to można spodziewać się opłaty za pobrania z bankomatów, względnie jeśli są darmowe przelewy między bankami, gorzej jest wynegocjować elastyczną linię kredytową.

Posiadacze firm (polecamy zobacz więcej) jednoosobowych najprawdopodobniej będą w najwyższym stopniu zaciekawieni tym, ażeby rachunek firmowy generował jak najmniej kosztów. Dlatego najbardziej pożądane mogą być konta, których prowadzenie nic nie kosztuje i jeszcze z darmowymi wypłatami z bankomatów i bezpłatnymi przelewami.

Moneta

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Chociaż nie jest to być może nic szczególnego w wypadku kont indywidualnych to konta firmowe rządzą się trochę innymi zasadami i z tej przyczyny nie wystarczy pójść do jakiegokolwiek banku, żeby odkryć intratną ofertę.

Z kolei posiadacze dużych firm, albo przedsiębiorstw działających z partnerami spoza granic kraju będą zapewne zaintrygowani wszystkimi powyżej wymienionymi cechami rachunków firmowych, ale także prowadzeniem rachunków w walutach obcych. Na naszym rynku jest wiele ofert rachunków firmowych proponowanych przez znane i renomowane banki. Poznaj propozycję świetnych kont na stronie:

Jak w tym gąszczu wiadomości wyłonić najkorzystniejszą ofertę konta dla firm. Możesz sprawdzić porównywarkę kont dla firm – moja strona -. To jest takie konto, które może mieć wpływ na zmniejszenie kosztów działalności, jak też na wygodę obsługiwania układów transakcyjnych, ich jakość działania, oraz obsługę ze strony obsługi banków.