Tworzywo sztuczne to świetny materiał do produkcji mnóstwa typów opakowań

W dzisiejszych czasach świat zawalony jest mnóstwem każdego typu, wielokolorowych opakowań plastikowych. Jest tak gdyż plastik to tani i łatwy w obróbce materiał, dzięki któremu można wytworzyć niemal wszystko.Tajemnicę jego obróbki zdobyło i rozbudowuje mnóstwo firm na całym globie.

kawa w solidnym opakowaniu

Autor: Matti Mattila
Źródło: http://www.flickr.com

Firma Roboplast pochodzi z Włoch, a jej podstawowe zajęcie od zawsze to produkcja opakowań z tworzyw sztucznych.

Oczekuje na Ciebie najnowsza treść (http://cukier-krolewski.pl/przepisy/torcik-marchewkowy-z-bakaliami-i-kremem-z-serka-philadelphia/) – należy wejść w podany link i tam stworzyliśmy dla Ciebie sporo dodatkowych treści.

Obejmuje to zarówno produkty dedykowane do pakowania towarów przemysłu, jak również do produktów spożywczych np. mięso, ciasta. Wszystkie sprzedawane opakowania z tworzyw sztucznych wytwarzane są pod wpływem działania na półprodukt ciepła. Łączenie (sprawdź koniecznie) obróbki cieplnej i mechanicznej powoduje,że w efekcie końcowym powstają między innymi: opakowania plastikowe, foliowe, tacki, zabezpieczenia transportowe.

Produkty te wykazują się nie tylko dobrą odpornością i przydatnością ale także są atrakcyjne wizualnie. Od roku 2013 przedsiębiorstwo wytwarza również na terytorium naszego kraju. Firma uruchomiła swój zakład na terenie strefy ekonomicznej Euro-Park Wisłosan w Radomiu. W ciągu roku na produkty przerabianych jest w nim powyżej 15 000 kg plastiku. Produkty przeznaczone są na ten moment w całości na wykazujący spore zapotrzebowanie polski rynek (sprawdź na